Trend dioptrických okuliarov

Najdôležitejšie je staviť v tomto prípade na pohodlnosť a dbať musíte aj na ich nositeľnosť. Nemali by ste zabudnúť ani na fakt, že ak by ste si zaobstarali len nejaký výstrelok, po čase sa v ňom môžete cítiť nepríjemne a budete ho musieť vymeniť. Takže i keď sa budete riadiť módnymi trendmi, myslite aj o krok vpred a zlaďte to so svojou osobnosťou!

brýle

Lovecké wrr..
Prvý trend hovorí o sfarbení samotných rámov. Veľkým aktuálnym hitom sú rôzne zvieracie vzory, ktoré sa nachádzajú po celom leme. Kvôli tomu sú v kurze aj trošku hrubšie rúčky, aby to ešte viac vyniklo. Vďaka takýmto motívom dostali tiež prezývku lovecké okuliare. Ozdobené môžu byť aj inými abstraktnými vzormi. Dávajte však pozor, aby ste veľmi ľahko neskĺzli do gýčovosti. Hľadajte niečo originálne a myslite na to, aby ste to mohli vhodne dopasovať k rôznym štýlom oblečenia.

Hranaté bez rámov
Pokiaľ nie ste fanúšičkou takejto pestrosti a radšej sa uspokojíte s klasikou, istotne vás oslovia typické okuliare bez rámov. Tie nikdy nevychádzajú z módy, mení sa len tvar skiel. No a tentoraz prišla voľba k ostro hranatým modelom. Obdĺžnikové sklíčka sú napojené na tenkých rúčkach, zväčša majú kovové sfarbenie. Druhou alternatívou je osviežiť tento typ niečím zaujímavým. A tým je použitie odvážnejších farieb na spomínané rúčky. Keď to bude teda neónová farba, aj rúčky budú o niečo hrubšie, aby to lepšie vyniklo. Takéto možnosti omladia vašu vizáž a sú určené skôr pre výrazné osobnosti.

brýle na čtení

Vzorované rúčky

Teraz nemyslím na namaľované vzory, ktoré sme už spomínali. Ide o rôzne vyrezávané motívy, ktoré ich takto ozvláštnia. Ak ide o kúsky prestížnych značiek, sú to práve ich logá, ktoré sú takto zdôraznené. Keď si zvolíte túto možnosť, snažte sa, aby samotné rámy okolo skiel neboli príliš náročné a dovolili tak vyniknúť hlavnému prvku.
Ak nosíte dioptrické okuliare, môžete si nejaké kúpiť z týchto ponúk a uvidíte sami, že aj dioptrické okuliare vedia okúzliť ako imidž dnešnej doby.

4.1
09